Na czasie

Na czasie

28 III w IM UWr odbędą się kolejne zajęcia kursu dla nauczycieli p.n. Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki prowadzonego przez dr Elżbietę Kalinowską (IM UWr).


30 III odbędą się eliminacje do XI Konkursu Gimnazjalistów o Laur Hugona organizowanego przez wrocławskie GM 1 im. Hugona Steinhausa.


Do 31 III trwa rejestracja drużyn do III edycji międzynarodowego konkursu Naboj Matematyczny. Konkurs odbędzie się 7 IV.


Do 1 IV można nadsyłać prace na XXXIX Konkurs Prac Uczniowskich z Matematyki im. Pawła Domańskiego organizowany przez "Deltę".


1 IV odbędzie się finał VIII edycji konkursu matematycznego origami Żuraw. Zapraszamy do udziału w plebiscycie publiczności na najlepszy model w galerii "Pod Hugonem" w IM UWr.


1 IV w IM UWr o godz. 12 w sali HS w ramach Wrocławskich Spotkań Matematycznych odbędą się warsztaty Sebastiana Sosnowskiego (ZS Elektronicznych Jelenia G) nt. "Tesselacje kwiatowe".


1 i 2 IV w Konarach k. Radomia odbędą się finały XII Mistrzostw Polski w Sudoku oraz XXI Mistrzostw Polski w Łamigłówkach organizowane przez Fundację Matematyki Rekreacyjnej "Sfinks".


1 IV odbędzie się w IM UWr kolejne spotkanie Klubu Shogi, a 2 IV odbędą się warsztaty joseki dla zaawansowanych shoginów.


Kolejne spotkania Matematyki dla myślących odbędą się 1 IV (LO) oraz 8 IV (SP i GM).


2 IV w godz. 9-14 w IM UWr odbędą się zajęcia kursu zawodowego języka angielskiego dla nauczycieli matematyki English for Mathematics Teachers.


W dniach 3-4 IV w Stadnickiej Woli odbędzie się finał LXVIII Olimpiady Matematycznej z udziałem 11 wrocławian na 151 zawodników.


4 IV odbędą się finały konkursu "Matematyka i Ekonomia" organizowanego przez WCDN po raz 11 dla gimnazjów i po raz 5 dla szkół podstawowych.


5 IV (uwaga, nastąpiła zmiana daty!) odbędzie się finał XII Wrocławskiego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów organizowanego przez WCDN.


W dniach 6-12 IV w Zurychu odbędzie się VI Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna Dziewcząt.


8 IV w IM UWr odbędzie się finał XV edycji Olimpiady Lingwistyki Matematycznej z udziałem 6 zawodników z Wrocławia na 59 startujących. Lista finalisów jest tutaj.


8 IV na PWr odbędzie się finał VI Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku.


 

Powrót na górę strony