rok szkolny 2017/18

Data ostatniej modyfikacji:
2017-12-31

W roku szkolnym 2017/18 zapraszamy do jedenastej edycji Ligi Zadaniowej dla uczniów szkół podstawowych. Zadania są przeznaczone dla uczniów klas IV-VI. Uczniów klas VII SP zapraszamy w tym roku do rozwiązywania zadań z Ligi gimnazjalnej.

Ze względu na zawieszenie finansowania Portalu w roku 2017 liga pojawiła się z opóźnieniem i rozwiązania zadań z miesięcy X, XI i XII 2017 można przesyłać do 30 I 2018. Od stycznia 2018 obowiązuje termin przesyłania rozwiązań do końca miesiąca. Poniżej znajdziecie zadania z poszczególnych miesięcy z rozwiązaniami i podsumowaniem wyników rywalizacji.

 

Zaległe rozwiązania

Proszę, abyście najpierw wpisali wyniki za poprzedni rok. Bo jak na razie dzieci są zniechęcone, gdyż cały rok poprzedni rozwiązywały zadania, a niestety nikt ich nie ocenił i nie nagrodził.

Odpowiedź

W ubiegłym roku Portal nie otrzymał finansowania i praktycznie przestał działać, chociaż zadania ligowe mimo wszystko się pojawiały. Zaległości będą systematycznie uzupełniane w roku 2018. Zadania ligowe od 10 lat zamieszczamy i rozwiązujemy dla nauki i zabawy. Jeśli ktoś robi to dla nagród, nie powinien do Ligi przystępować.

Powrót na górę strony