Wrocławskie sukcesy

Matematyczny Marsz na Orientację
Zwycięzcami XVI Wrocławskiego Matematycznego Marszu na Orientację zostały patrole z wrocławskich szkół: SP 46, GA PWr, LO 16 oraz studenci z Uniwersytetu Medycznego i nauczyciele z LO 16.
czytaj dalej

Zwycięzcy Maratonu
W XVII Maratonie Matematycznym zwyciężli w poszczególnych kategoriach: Maria Pezda SP 3 Ww, Maciej Wiśniewski GM 49 Ww, Radosław Girul LO 24 Ww, Tomasz Skalski WM PWr, Dominika Opala UM Ww.
Matematycy w maratonie
W 36. PKO Wrocław Maraton 36. miejsce zajął Jan Dobrowolski z IM UWr (z czasem 2:55:40). Na dalszych, ale nadal doskonałych, miejscach dobiegli Andrzej Łukaszewski (II UWr) i Artur Korzeń (szef kuchni w wydziałowej kantynie).
wyniki
 Złoto na MEMO
Na XII Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej przyznano 8 złotych medali zawodnikom, którzy rozwiązali wszystkie zadania. Wśród nich było troje Polaków, w tym Łukasz Orski z GA PWr. Łukasz zajął też III miejsce w XVIII Czesko-Polsko-Słowackich Zawodach Matematycznych.