nagrodzeni 2022/23

Data ostatniej modyfikacji:
2023-07-13

W roku szkolnym 2022/23 w Lidze Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej brało udział 15 osób. Gratulujemy cierpliwości, wytrwałości oraz wiedzy lingwistycznej i językowej intuicji zawodnikom, którzy wytrwali do końca. Zapraszamy do kolejnej edycji od października 2023.

 

Laureatami Ligi Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (24 pkt.)
Agata Leśnicka - programistka z Gdańska

II miejsce (23,75 pkt.)
Krystyna Lisiowska - redaktor z Warszawy

III miejsce (23,25 pkt.)
Aleksandra Bujny - studentka Politechniki Gdańskiej

IV miejsce (23 pkt.)
Daria Bumażnik - doktorantka na Wydziale Chemii UWr

V miejsce ex aequo (21,5 pkt.)
Ignacy Włodarski - SP 36 Wrocław.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Dziękujemy tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej. Wszystkich chętnych (w zależności od kategorii wiekowej) zapraszamy do udziału w przyszłym roku w ligach szkolnych: Młodzików (kl. IV-VI SP, Juniorów (kl. VII-VIII SP) i Szkół średnich, Ligach OMJ i OM oraz w ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Lingwistycznej, lidze z Historii Matematyki, lidze Tropicieli Wrocławskich Skarbów, a także w nieustającym Maratonie zadaniowym. Nauczycieli, studentów i wszystkich miłośników nauczania zapraszamy do udziału w lidze zadaniowej z dydaktyki matematyki.

 

Powrót na górę strony