nagrodzeni 2017/18

Data ostatniej modyfikacji:
2018-07-25

W roku szkolnym 2017/18 w Lidze Zadaniowej Szkół Podstawowych (kl. IV-VI) brały
udział 33 osoby. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały. Gratulujemy wytrwałości i
systematycznej pracy. Od października 2018 uczniów klas IV-VI SP zapraszamy do udziału w Lidze Zadaniowej Młodzików, a uczniów klas VII-VIII do Ligi Zadaniowej Juniorów (dawna Liga Gimnazjalna). 

 

Laureatami Ligi Zadaniowej Szkół Podstawowych kl. IV - VI zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26,5 pkt.)
Michał Plata - SP 2 Syców

II miejsce (25,5 pkt.) ex aequo
Wojciech Domin - SP Pisarzowice
Michał Dźwigaj - SP 1 Przemków

III miejsce (25 pkt.) ex aequo:
Antoni Adamus - SP 4 Warszawa
Adam Chowanek
- SP Mieroszów

IV miejsce (24,5 pkt.)
Justyna Kładoczna - SP 118 Wrocław

V miejsce (23,5 pkt.)
Michał Węgrzyn - SP 9 Wrocław

Nagrody wyślemy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę
podczas Ligi Zadaniowej Szkół Podstawowych kl. IV-VI. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w przyszłym roku w ligach: Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Lingwistycznej, lidze z Historii Matematyki oraz lidze Tropicieli Wrocławskich Skarbów, a także w nieustającym Maratonie zadaniowym

 

Smutna refleksja

Wszystkim zwycięzcom bardzo serdecznie gratuluje. Przykre jest dla mnie jednak to ze dzieci które brały udział w konkursie w zeszłym roku nie doczekały się ani wyników ani nagród. Pracowały cały rok i niestety ale zostały oszukane. Mimo wielokrotnych zapewnień ze wszystkie zaległości zostaną wyprostowane nic takiego się nie wydarzyło. A dzieci nie zapominają. Widać to po ilości osób które brały udział w lidze w tym roku. Dzieci oszukane w zeszłym roku już tu nie wrocily.

Powrót na górę strony