nagrodzeni 2015/16

Data ostatniej modyfikacji:
2016-08-3

W roku szkolnym 2015/16 w Lidze Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych brały udział 34 osoby. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały. Wielu z Was towarzyszyło Lidze przez trzy lata nauki w liceum (a niektórzy uczestniczyli wcześniej także w lidze gimnazjalnej i podstawówkowej). Mamy nadzieję, że uczniowie kończący szkołę będą nas od października odwiedzali już jako studenci w ligach otwartych dla wszystkich zawodników. Gratulujemy uczestnikom tegorocznej Ligi wytrwałości i systematycznej pracy.

Laureatami Ligi Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (27 pkt) ex aequo
Bartosz Czyżewski - II LO Jelenia Góra
Tomasz Stempniak - I LO Ostrów Wielkopolski
W ubiegłym roku obaj także byli na szczycie tabeli wyników. Gratulujemy utrzymania formy i poprawienia wyniku punktowego.

II miejsce (26 pkt) ex aequo
Mikołaj Szamajew - Szkoła Ogólnokształcąca nr 131 Charków (Ukraina)
Wojciech Wiśniewski - I LO Giżycko (w zeszłym roku na V miejscu, gratulujemy postępów!)

III miejsce (25 pkt)
Szymon Meyer - II LO Opole (w zeszłym roku na V miejscu, gratulujemy postępów!)

IV miejsce (22,5 pkt)
Dawid Hanrahan - I LO Brzeg

V miejsce (22 pkt) ex aequo
Alina Langa - I LO Oleśnica

VI miejsce (21,5 pkt) ex aequo
Kamila Bojar - LO Szprotawa
Błażej Mrzygłód - Technikum nr 5 Opole

VII miejsce (20,5 pkt)
Konrad Bratek - LO Lwówek Śląski

Nagrody wyślemy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do kolejnej edycji od października, a tegorocznych maturzystów zapraszamy po wakacjach do udziału w ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, KalkulatorowejLingwistycznej, z Historii Matematyki, lidze Tropicieli Wrocławskich Skarbów oraz w nieustającym Maratonie Zadaniowym. Informujemy, że w przyszłym roku szkolnym uruchomimy nową otwartą dla wszystkich ligę zadaniową z gier strategicznych.

 

Powrót na górę strony