nagrodzeni 2014/15

Data ostatniej modyfikacji:
2015-08-5

W roku szkolnym 2014/15 w Lidze Zadaniowej Gimnazjów brało udział 40 osób. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie znacznie więcej. Wielu uczniów towarzyszyło Lidze wiernie przez trzy lata nauki w gimnazjum (a niektórzy brali wcześniej udział także w lidze szkół podstawowych), osiągając bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że uczniowie kończący gimnazjum w przyszłym roku szkolnym będą nas odwiedzali jako licealiści.

Poziom czołówki Ligowiczów był jak zwykle bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Gimnazjalnej Ligi Zadaniowej w roku szkolnym 2014/15 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26,5 pkt.)
Konrad Litwiński - GM 86 Warszawa

II miejsce ex aequo (25,5 pkt.)
Mateusz Rzepecki - GM 14 Wrocław
Michał Stempniak - GM Sióstr Salezjanek Ostrów Wielkopolski

III miejsce (25 pkt.)
Kacper Gembara
- GM w ZSS Wołów

IV miejsce (24,5 pkt.)
Zofia Ogonek - GM 58 Warszawa

V miejsce (23,5 pkt.)
Oliwia Kropidłowska - GM 1 Wrocław
Przemysław Rybaczyk
- GM Integracyjne Stargard Szczeciński

VI miejsce (21 pkt.)
Joanna Lisiowska - Katolicki Zespół Edukacyjny Warszawa

VII miejsce (19,5 pkt.)
Krzysztof Żmuda - GM Wieczfnia Kościelna

 Nagrody wyślemy pocztą.

 Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów gimnazjów zapraszamy do kolejnej edycji od października, a tegorocznych absolwentów zapraszamy po wakacjach do udziału w Lidze Ponadgimnazjalnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Lidze Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Finansowej, Lingwistycznej, w lidze z Analizy danych i w Maratonie Zadaniowym.

Informujemy także, że w przyszłym roku szkolnym uruchomimy dwie nowe otwarte ligi: z historii matematyki oraz dla tropicieli wrocławskich skarbów. Do tej ostatniej zapraszamy trzyosobowe patrole rodzinne lub przyjacielskie w dowolnym składzie.

 

Powrót na górę strony