nagrodzeni 2013/14

Data ostatniej modyfikacji:
2015-07-16

W roku szkolnym 2013/14 w Lidze Zadaniowej Gimnazjów brało udział 45 osób. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Wielu uczniów towarzyszyło Lidze wiernie przez trzy lata nauki w gimnazjum (a niektórzy brali wcześniej udział także w lidze szkół podstawowych), osiągając bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że uczniowie kończący gimnazjum będą nas w przyszłym roku szkolnym odwiedzali jako licealiści.

Poziom czołówki Ligowiczów był jak zwykle bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Gimnazjalnej Ligi Zadaniowej w roku szkolnym 2013/14 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26,5 pkt)
Bartosz Czyżewski - GM w ZSO nr 1 Jelenia Góra

II miejsce (25,5 pkt)
Michał Stempniak - GM Sióstr Salezjanek Ostrów Wielkopolski

III miejsce (24,5 pkt)
Joanna Lisiowska
- Katolicki Zespół Edukacyjny Warszawa

IV miejsce (21,5 pkt)
Klaudia Marcinkiewicz - GM 24 Katowice

V miejsce (20,5 pkt)
Wojciech Wiśniewski - GM 3 Giżycko

 

 

Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów gimnazjów zapraszamy do kolejnej edycji od października, a tegorocznych absolwentów zapraszamy po wakacjach do udziału w Lidze Ponadgimnazjalnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Lidze Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Finansowej, Lingwistycznej i w Maratonie Zadaniowym. Informujemy także, że w przyszłym roku szkolnym otwieramy nową ligę zadań z Analizy danych, do udziału w której zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i osoby dorosłe.

 

Powrót na górę strony