nagrodzeni 2013/14

Data ostatniej modyfikacji:
2014-09-1

W roku szkolnym 2013/14 w Lidze Zadaniowej Szkół Podstawowych brało udział 128 osób. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Wielu uczniów towarzyszyło Lidze wiernie przez trzy lata nauki w szkole podstawowej i osiągało bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będą nas odwiedzali jako gimnazjaliści. Poziom Ligowiczów był jak zwykle bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Ligi Zadaniowej Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2013/14 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26,5 pkt)
Zuzanna Banaś - SP Bielany Wrocławskie

II miejsce (26 pkt)
Zofia Ogonek - SP 52 Warszawa

III miejsce (25,5 pkt)
Jakub Dobrzański - SP 3 Lubin

IV miejsce (25 pkt) ex aequo
Gracjan Ciupa - SP 72 Wrocław
Magdalena Owczarek - SSP 35 Legionowo
Jakub Ptak - SP 64 Wrocław

V miejsce (24 pkt)
Marek Komorowski - SP 5 Żory

VI miejsce (23,5 pkt)
Mieszko Baszczak - SP 301 Warszawa

 

 

Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów szkół podstawowych zapraszamy do kolejnej edycji od października, a zawodników, którzy ukończyli w tym roku szkołę podstawową, zapraszamy po wakacjach do udziału w Lidze Gimnazjalnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Lidze Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Finansowej, Lingwistycznej i w Maratonie zadaniowym.

 

Powrót na górę strony