nagrodzeni 2021/22

Data ostatniej modyfikacji:
2022-07-17

W roku szkolnym 2021/22 w Lidze Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej brało udział 18 osób. Gratulujemy cierpliwości, wytrwałości oraz wiedzy lingwistycznej i językowej intuicji zwłaszcza zawodnikom, którzy wytrwali do końca Ligi. Zapraszamy do kolejnej edycji od października 2022.

 

Laureatami Ligi Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (25,5 pkt)
Krystyna Lisiowska - redaktor z Warszawy

II miejsce ex aequo (25,25 pkt)
Aleksandra Bujny - ULO Gdańsk
Elżbieta Grzechnik - emerytowana nauczycielka z Radomia

III miejsce (25 pkt)
Daria Bumażnik - chemik z Piechowic

IV miejsce ex aequo (24,25 pkt)
Łukasz Rogalski - student matematyki stosowanej na PCz
Tomasz Tomiczek - nauczyciel z Lipowej

V miejsce (24 pkt)
Andrzej Piasecki - administrator IT z Oleśnicy.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Dziękujemy tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej z Lingwistyki Matematycznej. Wszystkich chętnych (w zależności od kategorii wiekowej) zapraszamy do udziału w przyszłym roku w ligach szkolnych: Młodzików (kl. IV-VI SP, Juniorów (kl. VII-VIII SP) i Szkół średnich, Ligach OMJ i OM oraz w ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Lingwistycznej, lidze z Historii Matematyki, lidze Tropicieli Wrocławskich Skarbów, a także w nieustającym Maratonie zadaniowym. Nauczycieli, studentów i wszystkich miłośników nauczania zapraszamy do udziału w lidze zadaniowej z dydaktyki matematyki.

Powrót na górę strony