nagrodzeni 2013/14

Data ostatniej modyfikacji:
2015-04-2

W roku szkolnym 2013/14 w Lidze Kalkulatorowo-Komputerowej brało udział 16 osób. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Poziom czołówki Ligowiczów był jak zwykle bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Ligi Zadaniowej "Z kalkulatorem i komputerem" w roku szkolnym 2013/14 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (24 pkt)
Marzena Wąsiewicz - informatyk, a obecnie gospodyni domowa z Kajetan

II miejsce (23 pkt)
Krystyna Lisiowska - redaktor z Warszawy

III miejsce (22 pkt)
Andrzej Piasecki - administrator IT z Oleśnicy

IV miejsce (18,5 pkt)
Daria Bumażnik - uczennica II LO w Jeleniej Górze

V miejsce (17,5 pkt)
Krzysztof Danielak - uczeń I LO w Jeleniej Górze

 

 

Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi "Z kalkulatorem i komputerem". Uczniów zapraszamy od października do kolejnych edycji lig szkolnych, dla szkół: Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz z Matematyki finansowej, a dorosłych do udziału w pozostałych ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, Lingwistycznej i Maratonie zadaniowym. Informujemy także, że w przyszłym roku szkolnym otwieramy nową ligę zadań z Analizy danych, do udziału w której zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i osoby dorosłe.

 

Powrót na górę strony