nagrodzeni 2013/14

Data ostatniej modyfikacji:
2015-04-2

W roku szkolnym 2013/14 w Lidze Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych brało udział 38 osób. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Wielu z Was towarzyszyło Lidze wiernie przez trzy lata nauki w liceum (a niektórzy uczestniczyli wcześniej także w lidze gimnazjalnej), osiągając bardzo dobre wyniki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziecie nas odwiedzali (już jako studenci) w ligach otwartych dla wszystkich użytkowników. Poziom czołówki Ligowiczów był jak zwykle bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Ligi Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2013/14 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26,5 pkt)
Robert Czartosz - LO Trzebnica

II miejsce (26,5 pkt)
Tomasz Stempniak - I LO Ostrów Wielkopolski

III miejsce (23,5 pkt)
Piotr Dzierza - XIII LO Wrocław

IV miejsce (20 pkt)
Krzysztof Bednarek - III LO Wrocław

V miejsce (19 pkt) ex aequo
Kamila Bojar - LO Szprotawa
Maciej Golec - IX LO Wrocław
Marcin Korona - XIV LO Warszawa

 

 

Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do kolejnej edycji od października, a tegorocznych maturzystów zapraszamy po wakacjach do udziału w ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, KalkulatorowejLingwistycznej i w Maratonie Zadaniowym. Informujemy także, że w przyszłym roku szkolnym otwieramy nową ligę zadaniową z Analizy danych, do udziału w której zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i osoby dorosłe.

 

Powrót na górę strony